Inloggen Registreer

33e Elhatri Minitoernooi 11 maart 2018

PDFAfdrukkenE-mailadres

Kata
Categorie Plaats Naam Club
Jongens Cat.1 Wit-Geel 1 Sami Hartono Team Budo Lifestyle
Jongens Cat.1 Wit-Geel 2 Job Techner Budosport Heerlen
Jongens Cat.1 Wit-Geel 3 Fatih Saputra Sportcentrum Elhatri
Meisjes Cat.1 Wit-Geel 1 Nina Marques Team Budo Lifestyle
Meisjes Cat.1 Wit-Geel 2 Bloeme Gartz Karate Team Utrecht
Meisjes Cat.1 Wit-Geel 3 Adelia Naveen Shaivastava Sportcentrum Elhatri
Jongens Cat.2 Wit-Geel 1 Damian  Moennasing Team Budo Lifestyle
Jongens Cat.2 Wit-Geel 2 Pieter van den Heuvel Sportcentrum Elhatri
Jongens Cat.2 Wit-Geel 3 Daniel Sarkisyan Karate Team Utrecht
Gemengd Cat.2 Oranje-Blauw 1 Momoko Ishuin Sportcentrum Elhatri
Gemengd Cat.2 Oranje-Blauw 2 Lucas Hogeboom Sportschool Bushido
Gemengd Cat.2 Oranje-Blauw 3 Stanley  Fung Team Budo Lifestyle
Meisjes Cat.2 Wit-Geel 1 Joan Wilkes Yume Ken
Meisjes Cat.2 Wit-Geel 2 Maya Gilsing Sportcentrum Elhatri
Meisjes Cat.2 Wit-Geel 3 Nikki van Woudenberg Karate Team Utrecht
Jongens Cat.3 Geel-Oranje 1 Rayan Hatrouf Yume Ken
Jongens Cat.3 Geel-Oranje 2 Naiche Sikteuboen Furinkazan
Jongens Cat.3 Geel-Oranje 3 Mika  van Woudenberg Karate Team Utrecht
Jongens Cat.3 Groen-Blauw 1 Thijs Dekker Sportcentrum Elhatri
Jongens Cat.3 Groen-Blauw 2 Mika  Hartono Team Budo Lifestyle
Jongens Cat.3 Groen-Blauw 3 Styn van Berkel Furinkazan
Meisjes cat.3 Wit-Geel 1 Rosalie van der Weijden Sportcentrum Elhatri
Meisjes cat.3 Wit-Geel 2 Skye Smits Karate Team Utrecht
Meisjes cat.3 Wit-Geel 3 selin Gudde karateteam azmani
Meisjes cat.3 Oranje-Groen 1 Anna Wilkes Yume Ken
Meisjes cat.3 Oranje-Groen 2 Kyra Ververs Sportschool Bushido
Meisjes cat.3 Oranje-Groen 3 Dominique Lalji-Basten Sportcentrum Elhatri
Gemengd Cat.4 Wit-Oranje 1 Noor van Spreeuwel Furinkazan
Gemengd Cat.4 Wit-Oranje 2 Deon Gericke (junior) Sportcentrum Elhatri
Gemengd Cat.4 Wit-Oranje 3 Maryam Al attar Budo Top Nederland
Gemengd Cat.4 Groen-Bruin 1 Luc Verbeek Sportschool Bushido
Gemengd Cat.4 Groen-Bruin 2 Stijn Pleumekers Sportcentrum Elhatri
Gemengd Cat.4 Groen-Bruin 3 Jelle Hageman Sportcentrum Elhatri
Gemengd Cat.5 Geel-Bruin 1 Femke van den Brekel Furinkazan
Gemengd Cat.5 Geel-Bruin 2 Melanie Zoetekouw Sportschool Bushido
Gemengd Cat.5 Geel-Bruin 3 Kayleigh Vermetten Furinkazan
Kumite
Categorie Plaats Naam Club
Meisjes Cat.1 +20kg 1 Darla Lepez Geoffrey Berens Karate Academy
Meisjes Cat.1 +20kg 2 Ruby Jane van Engelen Karateschool Alken
Meisjes Cat.1 +20kg 3 Bloeme Gartz Karate Team Utrecht
Meisjes Cat.2 +30kg 1 Quinty Koop Karateschool Alken
Meisjes Cat.2 +30kg 2 Chaymae Heddad Budo Top Nederland
Meisjes Cat.2 +30kg 3 Nour El Makthari Karate Team Utrecht
Meisjes Cat.2 -30kg 1 Eva  Hardenbol Geoffrey Berens Karate Academy
Meisjes Cat.2 -30kg 2 Imen Hfaiedh Team Landveld
Meisjes Cat.2 -30kg 3 Joan Wilkes Yume Ken
Jongens Cat.2 +27kg 1 Mylo de Haan Karateschool Alken
Jongens Cat.2 +27kg 2 Mohamed Taibi Yume Ken
Jongens Cat.2 +27kg 3 Mohammed Benlefkih Team Landveld
Jongens Cat.3 +36kg 1 Rayan Hatrouf Yume Ken
Jongens Cat.3 +36kg 2 Badr Abdellaoui Budo Top Nederland
Jongens Cat.3 +36kg 3 Scott Versluijs Budo Top Nederland
Jongens Cat.3 -36kg 1 Rens  Van Elk Karate Moerdijk
Jongens Cat.3 -36kg 2 Levi Hernaus Karateschool Alken
Jongens Cat.3 -36kg 3 Lotfi  Nait Atmane Karate Team Utrecht
Meisjes Cat.3 -35kg 1 Chloe Salden Karateschool Alken
Meisjes Cat.3 -35kg 2 Jayda Schiepers Fight Vision
Meisjes Cat.3 -35kg 3 Alexia Bruggeman Budosport Heerlen
Meisjes Cat.3 +35kg 1 Noa Burnell Karateschool Alken
Meisjes Cat.3 +35kg 2 Selina El Makthari Karate Team Utrecht
Meisjes Cat.3 +35kg 3 Lucie Hardenbol Geoffrey Berens Karate Academy
Meisjes Cat.4 +37kg 1 Rosa van der Vliet Karate Moerdijk
Meisjes Cat.4 +37kg 2 Haily Schiepers Fight Vision
Meisjes Cat.4 +37kg 3 Mandy van Riel Karate-do Youkou
Jongens Cat.4  +29kg 1 Borris Gartz Karate Team Utrecht
Jongens Cat.4  +29kg 2 Roemer Willems Karate Team Utrecht
Jongens Cat.4  +29kg 3 Milo  Van Gils Karate Moerdijk
Meisjes Cat.5 +45kg 1 Selena Stevens Budosport Heerlen
Meisjes Cat.5 +45kg 2 Kayleigh Vermetten Furinkazan
Meisjes Cat.5 +45kg 3 Lotte Melisse Karate Moerdijk

Medaillespiegel

 

Plaats Club 1 2 3 Medailles
1 Karateschool Alken 4 2 0 6
2 Yume Ken 4 1 1 6
3 Sportcentrum Elhatri 3 4 5 11
4 Team Budo Lifestyle 3 1 1 5
5 Furinkazan 2 2 2 6
6 Karate Moerdijk 2 0 2 4
7 Geoffrey Berens Karate Academy 2 0 1 3
8 Karate Team Utrecht 1 4 6 11
9 Sportschool Bushido 1 3 0 4
10 Budosport Heerlen 1 1 1 3
11 Budo Top Nederland 0 2 2 4
12 Fight Vision 0 2 0 2
13 Team Landveld 0 1 1 2
14 Karate-do Youkou 0 0 1 1
14 karateteam Azmani 0 0 1 1

Voeg deze pagina toe aan: