Inloggen Registreer

13e open kumite toernooi 21-5-2006

PDFAfdrukkenE-mailadres

logoelhatri.gif KBNLogo.gif
Uitslagen 13e OPEN El Hatri kumite Toernooi
ONDER AUSPICIËN VAN DE KBN (NR.010506)
Jeugd / cadetten / Senioren / en 35+ Zondag 21 mei 2006

 

 

Uitslagen ochtend

Cat 1, Wit t/m Oranje, Meisjes

Plaats Naam Club Categorie
1e Michela Keessen SKSA Cat 1
2e Lidwiena Nuchteren Goshinkan Cat 1
3e Nina Pashydakic Essink Cat 1

Cat 1, Wit t/m Oranje, Jongens

1e Kenneth Gabriëls K.C. Kerkhoven Cat 1
2e Anass Dazdar Aaras Cat 1
3e Thomas Benson SKCA Cat 1

Cat 2, Wit/Geel, Jongens

1e Brian Timmermans BSH Cat 2
2e Joshua Willemsz Venendaal Cat 2
3e Khalil Khouirate Venendaal Cat 2

Cat 2, Oranje/Groen, Jongens

1e Sten Bremmers Fudoshin Cat 2
2e Hicham Aaras Aaras Cat 2
3e Wassim Hamoud Kyoukei Cat 2

Cat 2, Wit t/m Oranje, Meisjes

1e Jamie Janssen Elhatri Cat 2
2e Floor Eikelenboom Goshinkan Cat 2
3e Milly Heesen Elhatri Cat 2

Cat 2/3, Groen t/m Bruin, Meisjes

1e Danique van der Hoek Unity '99 Cat 3
2e Isra Ou-Aissa Venendaal Cat 3
3e Siham Elhatri Elhatri Cat 3

Cat 3, Groen/Blauw, < 40kg Jongens

1e Mathias van Gorp Kamacho Do Cat 3
2e Ian Bremmers Fudoshin Cat 3
3e Kevin Gabriëls K.C. Kerkhoven Cat 3

Cat 3, Groen/Blauw, ≥ 40kg Jongens

1e Tim Swerts Kamacho Do Cat 3
2e Korné Bons Goshinkan Cat 3
3e Ruben Neuhaus Budo Ton Neuhaus Cat 3

Cat 3, Wit t/m Oranje, Meisjes

1e Marcia v Leeuwen Taiyo Cat 3
2e Robijn vd Veen Goshinkan Cat 3
3e Michelle Kunst Unity '99 Cat 3

Cat 3, Wit/Geel, < 35kg Jongens

1e Nassim Bouhouch Ooms Cat 3
2e Oscar Polanen Fudoshin Cat 3
3e Nick Gerese Unity '99 Cat 3

Cat 3, Oranje, Jongens

1e Issam Boulahyan Venendaal Cat 3
2e Michiel Bancken Kreijtz Arnhem Cat 3
3e Issam Azouagh Azmani Cat 3

Cat 3/4, Bruin, Jongens

1e Ricardo Verdonck Kamacho Do Cat 4
2e Robin de Boulle Kamacho Do Cat 3
3e Ronald Janssen Kamacho Do Cat 4

Cat 4, Groen/Blauw, < 45kg Jongens

1e Halil Cuha Kyoukei Cat 4
2e Omar Ibrahim Kenamju 2 Cat 4
3e Oualid Zoumhani Goshinkan Cat 4

Cat 4, Geel/Oranje, ≥ 55kg Jongens

1e Daan Storm Kenamju 2 Cat 4
2e Agy Yousefi Itosu Cat 4
3e Jorick Koningsteen Nauwelaerts Cat 4

Cat 4, Geel/Oranje, < 55kg Jongens

1e Joris Bakker Budo Ton Neuhaus Cat 4
2e Nick Kaler Kenamju 2 Cat 4
3e Robin Janssen Fudoshin Cat 4

Cat 4, Blauw/Bruin, Meisjes

1e Suela Albayrak Choku Cat 4
2e Merve Kircames Essink Cat 4
3e Jossra Elyaakoubi Kyoukei Cat 4

Cat 4, Oranje/Groen, Meisjes

1e Louise Oldeman Nauwelaerts Cat 4
2e Kwamba Duvor Budokai Cat 4
3e Mandy Besseling Bushido Cat 4

Cat 4, Wit/Geel, Meisjes

1e Dalila Tighadouine Ashi-Barai Cat 4
2e Keltoum Azaroual Kyoukei Cat 4
3e marina Heuvelman Elhatri Cat 4

Cat 4, Groen/Blauw, ≥ 45kg Jongens

1e Jelle Degen Dojo-Oss Cat 4
2e Jasper Franse Kenamju 2 Cat 4
3e Giordy Nortan SKCA Cat 4

Cat 3, Wit/Geel, ≥ 35kg Jongens

1e Oualid Benkodad Venendaal Cat 3
2e Jelle de Keizer Unity '99 Cat 3
3e Fayssal Imhaouran Venendaal Cat 3



Uitslagen middag

Cat 4 Wit t/m Oranje, Jongens

Plaats Naam Club Categorie
1e Robertico Gustina Ooms Cat 5
2e Gregory Koeiman Ooms Cat 5
3e Felipe Barros da Costa Goju Kai Emmen Cat 5

Cat 5 Geel t/m Groen, Meisjes

1e Kelly Roeleveld Budo Ton Neuhaus Cat 5
2e Sheyma Kucukbekmez Kyoukei Cat 5
3e Sumeye Ilbay Kyoukei Cat 5

Cat 5 Groen, Jongens

1e Rodney Smith Unity '99 Cat 5
2e Hussein Alameedi Kyoukei Cat 5
3e Rick van Demen Dojo-Oss Cat 5

Cat 5 Blauw, Jongens

1e khalid Ebaihoubarka Bushido Cat 5
2e Mustafa Kilic Unity '99 Cat 5
3e Bassem Hamoud Kyoukei Cat 5

Cat 5 Blauw, Meisjes

1e Bahija Berrouba Nauwelaerts Cat 5
2e Britt Hofman Nauwelaerts Cat 5
3e Stephanie Schuller Nauwelaerts Cat 5

Cat 5 Bruin/Zwart, < 65 kg Jongens

1e Rick Vincent Hellemond Cat 5
2e Dennis de Jong Taiyo Cat 5
3e Ennes Albayrak Choku Cat 5

Cat 5 Bruin/Zwart, < 60 kg Meisjes

1e Ashley Timmer Unity '99 Cat 5
2e Nikki Hoornweg Unity '99 Cat 5
3e Cheryl Porcelijn Taiyo Cat 5

Cat 5 Bruin/Zwart, ≥ 65kg Jongens

1e Dylan de Weerd Bushido Cat 5
2e Roel Janssen kamacho Do Cat 5
3e Kevin Bemelen Fudoshin Cat 5

Cat 5 Bruin/Zwart, ≥ 60kg Meisjes

1e Annemiek Borsje Budo Ton Neuhaus Cat 5
2e Ancy Mangelschots Kamacho Do Cat 5
3e Esther van Schaik Unity '99 Cat 5

Cat 6 Wit t/m Oranje, Jongens

1e Marvin Geraerts Elhatri Cat 6
2e Noël van de Hoorn Nauwelaerts Cat 6
3e Jeroen van Gerven Taiyo Cat 6

Cat 6 Groen/Blauw, Jongens

1e Fedor Vink SKCA Cat 6
2e Pepijn Vaandrager Nauwelaerts Cat 6
3e Sven Roelofs Bushido Cat 6

Cat 6/7 Geel t/m Blauw, Dames

1e Hanina Berrouba Nauwelaerts Cat 6
2e Fanny Kuiper Fudoshin Cat 7
3e Roukya Elhoufi Kyoukei Cat 6

Cat 6 Bruin/Zwart, Jongens

1e Giovanni Tollenaar Choku Cat 6
2e Lorenzo Manhoef Choku Cat 6
3e Ruvienne Mathilde Unity '99 Cat 6

Cat 6 Bruin/Zwart, Dames

1e Kitty Bakker Budo Ton Neuhaus Cat 6
2e Nikey Bakker Unity '99 Cat 6
3e Monia Nalbou Karate Andrimont Cat 6

Cat 7/8 Geel t/m Blauw, Heren

1e Oglaio Bruining Choku Cat 7
2e Roderick Dirkse Budokai Cat 7
3e Daan van Noll Kenamju 1 Cat 7

Cat 7 Bruin/Zwart, <75kg Heren

1e Eddy Marques Choku Cat 7
2e Louis Provence Choku Cat 7
3e Jody Scholz Kenamju 1 Cat 7

Cat 7/8 Bruin/Zwart, Dames

1e Bregje Sijpestijn SKCA Cat 8
2e Merle van Wely Choku Cat 7
3e Ahlam Elyaakoubi Kyoukei Cat 7

Cat 7 Bruin/Zwart, ≥ 75kg Heren

1e Lars Keulen Bushido Cat 7
2e Dennis Schaap Budokai Cat 7
3e Dirk Rouleaux Fudoshin Cat 7

Cat 8 Bruin Zwart, Veteranen

1e Sydney Mutieel Unity '99 Cat 8
2e René Oerlemans Kenamju 1 Cat 8
3e Rigo Smidt Funakoshi Belgium Cat 8

Voeg deze pagina toe aan: